Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vloženie RAM

Dobrý deň chcem sa spýtať či mi bude pasovať do zakl. dosky G41C-GS tieto
2 RAMKY https://www.alza.sk/kingston-2gb-ddr3-1333mhz-cl9- single-rank-d520994.htm?kampan=adw3_pamate_kingsto n-2gb-ddr3-1333mhz-cl9-single-rank-150828-dn862a&g clid=CIPB1fj4xc4CFQgz0wodOzEIpw?layoutAutoChange=1 #prislusenstvi

a chcem sa spýtať ako na to keď uź mám v počítači nainštalované 2 ramky, poprosim podrobny navod či sa to bude dať .. tu je môj pc
efA7
efAT
efAa

Davat tam viac ramky ti je na tom starom pc zbytocne. na vyuzitie 4GB a viac RAM potrebujes 64bit system, mas vobec taky?
Doska podporuje ddr2 aj ddr3, takze tym co chces kupit si vobec nepomozes, lebo nemozu bezat sucasne.
bud pouzivas ddr3 alebo ddr2. investovat dnes do ddr2 je hlupost.

nechaj to dozit, naspor si $$ a kup normalny novy pc. do tohoto je skoda strkat dalsie $$.

ano samozrejme že mam 64 bit windows, no ide o to źe ja som s počitačom spokojný ide všetko čo ma .. vymena tejto ram je kvoli tomu ze pri hre konkretne /Rust/ mi zozerie celu ram a tym padom sa hra stava zle ovladatelna skoro az nehratelna.. chcem tym trochu posilit vykon tej hry..