Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta

Zdravím
Chci se zeptat už jsem se ptal a bylo mi řečeno že
G.karty stře třídy nV 1060/RX 480 a 4K rozlišení moc spolu nekamarádí, tedy pokud jde o hry.

G.karta vyšší třídy nV 1070 kamarádí tak s 2K rozlišením.

Pro 4K a hry z nových tak nV 1080, vysoký výkon a ještě vyšší cena.
to chápu ale co by jste volily za GK okolo 10-15 tisíc jasné že v té cene jsou 1070 a né 1080 ale není lepší vzít za ty peníze GTX 980TI ? 1070 vs 980TI bych řekl že 980 vede co myslíte ?

No tak to pozor, na 4K hraní dneska v některých hrách nestačí ani Titan (pokud se bavíme o herním zážitku 60+FPS, ne low nastavení bez vyhlazování...)

1070 a 980Ti jsou výkonem na stejno, Pascal má však lepší provozní vlastnosti. Poměr cena/výkon je ale jinde, vzpomenu-li si, když se před 2-3 týdny vyprodávaly 980Ti na CZC za 11 tisíc...