Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows aero - přepíná se na windows basic

Po zapnutí noťasu win7,sp1, se mi objeví okno, že windows aero bylo přepnuto na windows basic. Jdu do ovládacích panelů obnovení, dám to opravit, aero naskočí. Správce zařízení hlásí, že grafické karty jsou v pořádku a ovládače aktualizovány. Po vypnutí a následném zapnutí/ třeba na druhý den/ noťasu se hláška o přepnutí windows na basic objeví znovu. V čem může být ještě problém?
Změna předmětu, původně: windows aero
Změna kategorie, původně: Software (karel)

pokud mas program, ktery neni s Aero kompatibilni, tak pomuze jen to ze ho nebudes spoustet nebo se podivas po jeho aktualizaci.

Je tam zalozka Po spusteni a sluzby, nejprve skryjes ty od MS a potom zbytek zakazes. MS sluzby nezakazuj.

jestli tomu dobře rozumím. Na záložce služby mám skrýt microsoft a ostatní zakázat a na záložce po spuštění je pouze jedna položka microsoft corpor. Tak tu mám ponechat a ostatní zakázat? No pak restrt a pokud to bude OK tak některé služby či programy způsobují ten problém? Ale jak určit, který to je?