Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc sestava na hraní pc her

Zdravím,

Už to bude nějaká ta doba co jsem si pořídil pc a řekl jsem si že je čas na nový. Jelikož jsem nikdy před tím v životě pc neskládal tak jsem se poptal pár kamarádu a dali jsem do kupy tohle.https://www.czc.cz/82957,195150,62389,137632,17631 9,183263,176422,176621/kody Rád bych slyšel váš názor a případné návrhy na zlepšení tak aby cena zůstala do 23 tisíc korun. HDD a mechaniku mám doma takže není potřeba a SSD si pořídím časem stejně tak jako zvednutí ramek na 16gb. Předem díky za vaše názory =))

hlavne je dneska vsechno dualchannel, takze vem 2x4GB RAM a ne jen jeden modul.

jinak si nedas rict s lepsim chladicem a kvalitnejsim zdrojem, zvlast horsi zdroj se muze nevyplatit.

jinak ano pamet je levna, klidne muze 16GB byt, ale realne vyuziti to dneska nema.

grafika 120W
procesor 65w
system 25W
disky 10W

Pocitej tak 250W maximalne 350W cela tvoje sestava, kdyby tam neco malo pribylo.

Takze 500W zdroj je dokonale nadimenzovanej, nicmene dneska je to standard, cokoli vic je leda pro vicegrafickou sestavu, jenze tva GTX1060 neumi SLI, takze tam vic jak jednu grafiku tak jako tak nedas.