Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AppData

Dobrý den omylem jsem smazal složku Appdata a nejde mi spustit Minecraft .
Chtěl bych se vás zeptat co s tím mám dělat jak to mám znovu nainstalovat ?

Nemůže ti jít spustit, když je tam nainstalovaný, v c:\Users\jméno účtu\AppData\Roaming\.minecraft\
Přihlásíš se na svůj účet u Mojangu, stáhneš klienta a nainstaluješ.

Jestli jsi smazal celý adresář AppData, no tak to bude ještě veselé ]:)