Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notebook nerozpozná externí harddisk.

Zdravím, mám problém s připojením externího harddisku k notebooku, je to přes USB 3.0. Kontrolka u disku sice svítí, ale není rozpoznaný. Při připojení HDD přes jiné USB nebo připojení jiného zařízení na "vadný" USB konektor vše funguje správně. Neví někdo co by to mohlo způsobovat?

nirsoft ma na webu utilitu myslim, ze usbdeview, kde se daji odebrat usb ovladace, tba se nejak nepovedly nainstalovat na to konkretni USB a ted to blbne.

potom samozrejme klasika - ubuntu live cd a zkusit pripojit disk na tom usb, jestli tam pujde.

nevykla se tam ten konektor, muze byt opacna hranicni vule u obou konektoru samec-samice a nesedi to tam, uz jsem to taky videl.