Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smartwatch do cca.60€

Ahoj.
Tentokrát potrebujem pomoc pri výbere smartwatch.
Moc sa v tomto segmente nevyznám a radšej dám na rady skúsenejších v tomto odbore.

Hľadám tzv. ,,chytré hodinky" do sumy 60€
Nepotrebujem s nimi fotiť či volať. (na to mám zrkadlovku a mobil)
Postačí mi, ak budú ukazovať čas+dátum, kalendár,kalkulačka,budík aby som mohol prepínať hudbu na mobile skrz bluetooth, môžu obsahovať aj GPS no zrejme batéria tak dlho nevydrží, nepohrdnem ani snímačom tepu- ale nemusí byť . Akumulátor min.300mAh, aby som ich nemusel každých 5 hodín nabíjať. Ak tam bude android, tak ROM min.4GB a viac a RAM min.512MB (aby skratka nesekali ako 50€ smartfón od gigabytu. :-)
Vopred ďakujem za návrhy

a nemám čas vyťahovať mobil tak aspoň nech mi to hodinky oznámia

Nemas 3 sekundy casu na vytiahnutie telefonu? :-D
Rozmaznanost, resp. vyhazdovanie $$ za za zbytocnosti u niektorych jedincov nepozna hranice....
Tie peniaze mi posli, vyuzijem ich omnoho efektivnejsie a uzitocnejsie.

Akekolvek smartwatch su len umelo vytvoreny nepotrebny produkt, plne zastupitelny mob. telefonom.