Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Monitor

Ahoj, potřebuji pomoct s problémem ohledně jasu obrazovky. Z ničeho nic je strašně tmavý.. jas mám nastaveny na monitoru na max, ale když ho chci upravit v Možnosti napájení tak tam nic nemám. Prosím moc o radu skoro na obraz nevidím. Děkuji moc

V moznosti napajeni ani nic mat nemusis. aked tak to bude v sekcii nastaveni vypinani displaye tusim, a ne tam kde si.
Ak to je notebook tak Fn+klavesy. Skusit najprv znizit potom zvysit. A skusit spravne ovladace, z webu vyrobcu, alebo vratit ked to este slo.
Ak to je stolovy PC tak sa jas steluje tlacitkami na monitore.
Mozes mat aj HW problem samozrejme, ako uz bolo pisane.

Děkuji moc za rady. Teoreticky to teď funguje jak má, ale problém je, že je to na některých programech moc světlé a např ve hrách moc tmavé. Proto se chci zeptat jestli je možné dát windows do továrního nastavení bez cd + jestli to vůbec pomůže. Děkuji.