Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android- Micro SD vytvoření druhého oddílu

Zdravím, Mám android a chci si pořídit nějakou Micro SD kartu, u které budu moct vytvořit druhý (skrytý oddíl) přes minitool Partition Wizard, abych mohl aplikace přesouvat z telefonu na m.SD kartu, vše ostatní potřebné mám ale bojím se, abych si zase nekoupil něco, kde to nepůjde. Předem díky

kup velkou sd-kartu

dobry znacky jsou Transcend, Sandisk, Samsung

jinak potom musis vytvorit prvni oddil, ktery bude citelny na androidu i ve windows, zalezi od tveho telefonu co podporuje, nekdy musi byt FAT32, nekdy to umi i NTFS a dobre znackove pristroje jako je Samsung zvladaji i exFAT.

az druhy oddil je EXT2 na aplikace.

duvod je ten, ze windows umi cist na sd-karte jen prvni oddil.