Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnovenie z tovarenskeho stavu

Zdravim, hral som sa s nastaveniami pc pretože nejako nechcel v hrach šlapať. Potom čo som počitač reštartoval a s nastaveniami tak sa nechcel win načitať. Tak som nemal inu možnosť iba dať ho do tovarenskeho stavu. Prišiel som o hry, aplikacie, drivery. Da sa to nejak obnoviť?

Ovladace su na strankach vyrobcu notebooku alebo vyrobcu dosky. Stiahnes a nainstalujes. Nemal si si tam nadrbat win10 a nemal by si taketo problemy, ptz potom by recovery od vyrobcu obnovilo funkcny Windows vcetne ovladacov.
Resp. mozes si to skusit ci to este neni posahane, mackanim spravnej klavesy po zapnuti.