Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Router TP-Link C2 Archer - Nastavení

Zdravím, včera jsem si přinesl z Alzy domů tento Router, zaplatil jsem si u nich nastavení, tzv. První spuštění, neb tomu nerozumím a nechtěl jsem nic podělat. Přinesl jsem ho domů. bylo na něm heslo, zapojil jsem router podle návodu a normálně mi to načetlo wifi, která se jmenuje stejně jako Router, heslo sedělo, jenže zařízení sice zobrazují, jako že se připojily k Wifi, ale nedokážou načíst žádnou stránku, nic, prostě jako by nebyly připojené. Zároveň do mého pevného PC, který je připojený Ethernetovým kabelem vycházejícím z Routeru, nenalézá žádnou síť. Chtěl jsem se zeptat, jestli nevíte, v čem by mohl být zakopaný pes a proč se mi nejde připojit.
Díky za všechny odpovědi :)

Podle návodu, nedávno jsem si zařídil rychlejší připojení optickým kabelem a dali mi od Edery takový modem, do kterého vede ten optický kabel a z něho vychází normální UTP kabel (nevím jestli se tak jmenuje, prostě ten s tím zacvakávacím cvočkem) tak ten co vychází z modemu jsem zapojil do modré díry v routeru u které je napsáno "Internet" a ten, co vede ke mně do PC tak do jedné ze čtyř žlutých zdířek "Ethernet".

Kasli na zmluvu, tvoj ISP ma snad hotline tak volaj, popis problem a oni ta po telefone budu navigovat.
Dnes som routre robene tak, ze hned po vybaleni z krabice a po zapjeni by ti mal ist net aj bez nejakeho nastavovania cez kabel a ked vies heslo do wifi (byva v navode) tak aj cez wifi.