Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rychlé nabíjení Samsungu

Dobrý den,
pokud budu svůj Samsung s podporou rychlého nabíjení nabíjet rychlou originální nabíječkou, bude se baterie více zahřívat a i ničit více než při normálním pomalém nabíjení ?

Děkuji

• Ano, baterie se bude vice zahrivat a rychlost muze zkratit cykle, i zivotnost baterie
/* Také dle baterie, kde impact nemusi byt fatalni, ale v podstate klasické dobijeni baterie vydrzi déle (vice cyklu) o proti rychlo dobijeni, kde se pri odtrhavani niklu od atomu objevuji nenavratné 0,1 mm diry v elektrodech..