Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CONNECT IT CI-179 - jde nějak rozchodit pod Windows 10...

Dobrý den,

včera jsem vyfasoval USB Wi-Fi adaptér CONNECT IT CI-179 a snažil jsem se ho nainstalovat pod Windows 10. Rozbalil jsem ho, vytáhl jsem CD s ovladači, dal do mechaniky a snažil se je nainstalovat. Jelikož je CDčko zřejmě vadné a instalátor z něho nejde nainstalovat, zkopíroval jsem soubor na plochu a spustil jako správce. Vše se v pořádku nainstalovalo i přes to, že tam jsou ovladače maximálně pro Windows 7. Podařilo se mi i připojit, ale po chvilce se adaptér odpojil a už se nerozjel, vypadalo to tak, že v oznamovací oblasti byl u ikony Wi-Fi červený křížek. Zkoušel jsem i nainstalovat ovladač odsud: http://www.mediatek.com/en/downloads1/downloads/us b/, ale bohužel to probíhalo stejně, chvilku se to připojilo a potom přestalo. Nevíte prosím, jak by se tedy dal tento adaptér pod Windows 10 rozchodit?

Děkuji, jakub.michalek.

Ked to tam pise krizik, tak si pozries ze co presne za chybu to tam hadze, da sa to precitat vo vlastnostiach, pripadne moze byt nieco v event vieweri.
Ked tie nespravne ovladace zas odinstalujes a restart, tak si ten Win10 nenajde nejake sam cez windowsupdate?
Skus si v spravci zariadeni u USB root hubov vypnut nejake setrenie spotreby, a aj u toho adaptera ak tam nieco je.
Skus iny USB port.
Ovladace chipsetu tam niekedy niekto nejake instaloval?

To neni antena to je wifi adapter/controller. Takze ten wifi adapter v inom PC funguje bezproblemov overoval si to TERAZ a ne pred tyzdnom?
Alebo co si zkousel s jakyma jinyma?

Je na tom na obale napisane ze to podporuje aj Win10? Vyrobca totiz ziaden Win10 ovladac nemusel ani vydat.
Jak sa to hlasi vo vlastnostiach na 3.karte polozka HW identifikacia?
Obrazok momentalne nevidim, az inokedy/zajtra. Pis text.

"...s jinými anténami..." - sorry.
Psal jsem, že na CD jsou ovladače max pro Windows 7. Omlouvám se, že sem vůbec něco píšu, ale nejdřív, než něco vyhodím, si zjistím, jestli se to náhodou nedá rozjet.
USB\VID_148F&PID_5370&REV_0101
USB\VID_148F&PID_5370
Internet je tu umíráček, ani se nedivím.

proč instaluješ krám, který nemá ovladače pro tvůj systém?
vyhoď ten krám, vyhoď dealera od kterého jsi to nafasoval, vyhoď administrátora tvého pc, který ten nesmysl instaluje a který ti tam vnutil nekompatibilní win10.

život je příliš krátký na to, zabývat se nekompatibilními ovladači shitových výrobců.

Vyzkoušeno pod Windows 7 a dělá to stejný problém, lépe řečeno to chcíplo dřív, než jsem se stačil nadechnout. Taťka mi říkal, že to jednou zkoušel pod Windows XP a fungovalo to bez problému, tak to zkusím, kdyby to tak bylo, tak to alespoň využiju na jedné staré XPéčkové plečce.