Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nákup přes internet

Dobrý den

domlouvám se s jedním Páne přes internet o koupi PC. Prosím vás o radu jak bych mohl obchod provést. Určitě by to šlo počtou jenže si nejsem jistý jestli by ten Počítač dorazil v pohodě bez žádných škod nebo jestli si ten dotyčný nesundá nějaké komponenty a nepošle třeba jen prázdnou skříň.
Jistě chápete mé obavy... prosím napište mi jestli na to jsou přímo nějaké stránky nebo určitý způsob jak provést bezpečný internetový obchod.

Moc děkuji za odpovědi

Tak riziko je tam vždycky, asi netřeba zdůrazňovat, že u takových věcí je nejlepší osobní převzetí s možností odzkoušení.

Když už tak hlavně ne českou poštu. To už radši PPL s pojištěním.

Odkud to kupujete ? Sbazar nebo něco podobného ?

já jsem si myslel že se tu někdo takový ukáže. je to poměrně levné PC (dražší nepotřebuji) HDD 500GB, grafika - amd radeon HD 5450, základní deska - 960GC-GS FX, processor - AMD athlon 64x2 dual core processor 4400+. a ram má 1GB. když už tu píšu o těch RAM tak se chci ještě dotázat (pokud můžu) jestli na tu základovku mohu dát i víc než je 1 GB (prý v tom nesouhlasí nějáké DDR a on má prý DDR1 a já nechápu) určitě bych tam chtěl dokoupit víc RAM pokud to půjde