Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po přeinstalování Win nejde zvuk ..prosím o radu

Zdravím ,mám tento problém : měl jsem poškozený disk v notebooku(model HP 15-n263sc ) ,který jsem vyměnil za nový a po přeinstalování win( windows 7, 64 bit ) mi nejde zvuk . Samozřejmě jsem po přeinstalování nahrál všechny potřebné ovladače dostupné z podpory od HP pro tento windows ..ve správci zařízeni mám nedoinstalováné tyto zařízení i když jsem ovladače na věci s vykřičnkem instaloval ( podstatný je pro mě ,ale zvuk což bych typoval na řadič PCI, který chybí nebo nevím ) divné je , že po zapnutí windows a obecně základní zvuky od winu jdou , takže repráčky fungují , ale písničky ,videa , internet , tam zvuk nejde . Udělal jsem někde chybu nebo mi ještě chybí nějaké kodeky případně aktuální ovladače?

Děkuji za čas a případně za radu .

Ano stáhl , ale i po instalaci a restartu stále nefunguje .. a chipset šel jako 1. na instalaci .. ( i tohoto modelu je u některých ovladačů problém s podporou win7 , třeba ovladač na grafiku nefungoval z HP podpory a stahoval jsem jinde , tak si říkam jestli není problém třeba ii v tomto ..

Chod sem http://support.hp.com/us-en/drivers/selfservice/HP -Pavilion-15-Notebook-PC-series/6529948/model/6943 999
stiahni si najprv chipset, nainstaluj, restart Win, potom audio, nainstaluj, a restartuj windows.
Nasledne si aj skontroluj v ovl.panely-zvuky na karte prehravanie ze jake zariadenie mas nastavene pre prehravanie.
Na nejaky obrazok na ulozto sa momentalne nedostanem, ale kazde (aj "nezname" jak to dementny MS nazyva) zariadenie ma na 3.karte aj polozku HW identifikacia, a da sa to sem skopirovat. Alebo do google.

Tento postup jsem provedl , ale s tímto problémem .. zařízení které evidentně nemají nainstalovaný ovladač jsou : řadič bluetooth , řadič USB , síťový adapter ethernet , zařízení PCI ( není PCI spojené se zvukem či kartou a proto tento problém ? )