Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi v pc

Dobrý den mám v televizi wifi připojení ale na mém pc ne když počítač připojím na televizi jako monitor nešlo by aby mě šel internet i tam ?

laicky řečeno,televize pouze přijímá signál wifi,ale nevysílá.I když připojíš PC s TV ,bude nadále internet přes wifi přijímat pouze TV ,a musíš si uvědomit,že v tuto chvíli máš TV jenom jako monitor,né zdroj příjmu.kup si do počítače wifi adaptér(cca 400-500kč) a nemusíš tento problém řešit..je to něco jako fleška,nainstaluješ ovladače,a v tom okamžiku má tvoje PC přístup k wifině.