Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instagram

Potřebuji poradit s Instagramem. Včera jsem se nemohla přihlásit na můj instagram a tak jsem tak zkoušela zapomenuté heslo atd. ale nic jsem na emailu neměla. Později mi kamarádka poslala screen mého instagramu. Profilový obrázek byl změněn na pozadí nějaké holky, v popisku byl odkaz na nějakou porno stránku. Když jsem se šla podívat na email tak tam byli dva emaily od instagramu. První že jsem si změnila heslo a jméno a druhý byl v ruštině a to že jsem si změnila email. Jelikož v popisku byla ta porno stránka tak mi ho instagram zablokoval, ale teď ho potřebuji dostat zpět, protože tam mám fotky na kterých mi záleží, ale nevím jak si s tímhle poradit :( Tak prosím o radu

loading...

A stiahni si multibyte MBAM, adwcleaner, eset online scanner, a s kazdym prescanuj komplet plny scan, idealne v nudzvom rezime Win.
To len kvoli virom a spyware. S tym kontom ti pomoze len podpora instagramu alebi nikto. Este si v tych emailovh pozri ci nahodou neni aj link ze to som nebol ja, vratit zmeny, alebo co. Tipujem ze tam nic take neni, ale mozno je treba poriadne pozerat cely text aj drobne pismo.