Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Automatické přihlášení do Windows 10

Dobrý den.

Jen se chci optat proč mě nejde nastavit automatické přihlášení do Win 10 dřív to šlo podle tohoto návodu http://answers.microsoft.com/cs-cz/windows/forum/w indows_10-security/ako-osta%C5%A5-prihl%C3%A1sen%C 3%BD-v/60e94bbf-e9ad-46c7-9950-7b5201562a99 a dnes to již nejde stále se musím přihlašovat pomoci hesla.Pc mám doma a dost mě to otravuje když to heslo musím zadávat.Děkuji za odpověď

dál využívat store a další věci spojený s ůčtem Windows.

• Ano, jde-li o odstraneni "prihlaseni Heslem" u UZIVATEL/MS, i bez zadani hesla bude stale vazany na sluzby MS /Store, Cloud..
Jen spustis :

netplwiz

Nebo nize uvedené

control userpasswords2

• Jen oznacis tvuj ucet MS (nevim jak nebo kolik uzivatelu mas na tom PC) a nasledovne odkrizkujes " Uzivatelé se musi prihlasovat Heslem". :-)

[img=/file/view/26689-windows-bez-hesla-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/26689-windows-bez- hesla-jpg[/img]

Anniversary update Windows 10 znemožní oblíbené úpravy - více ZDE

Nepůjde už udělat následující:
> Vypnout funkce Microsoft pro přizpůsobení prostředí. Tedy automatické instalace aplikací (Candy crush) a odkazů do systému.
> Nezobrazovat tipy Windows
> Nezobrazovat zamykací obrazovku. Kdo chtěl přeskočit zbytečnou zamykací obrazovku a zobrazit rovnou přihlášení, má smůlu.
> Vypnout aplikace z Windows Store. Kdo chtěl schovat Windows Store a aplikace v moderním vzhledu, které nebývají tak funkčně kompletní, už nemůže.