Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDMI kabel do Samsung monitoru

Zdravim,

mám straší LED monitor/TV od Samsungu, konkrétně T27A550 a spoustu lidí na internetu má ten samý problém co já, po zapojení HDMI kabelu monitor nerozpozná počítač. Nikdo ale řešení nikam nenapsal. Posledních 5 let jsem měl VGA a obraz byl super, ale je čas na HDMI a vůbec nevím co s tim. Všechny drivery mám aktualizovaný.

Pomohl by mi někdo? Díky

Monitor ani nic nema rozpoznavat.
Rozpoznany ho mas mat v PC napr. v pravy klik na plochu - rozlisenie, a tam sa to da aj prenastavit. Za predpokladu ze si ho zapojil spravne (kable do spravnej grafiky a ne do zakl.dosky apod).
(... a na monitore v menu si mas nastavit HDMI vstup)