Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna ciferníku u hodinek Samsung Gear S

Dobrý den, prosím o pomoc při změně ciferníku u výše uvedených hodinek. Na stránce gearfaces.com jsou jak ciferníky tak i návod na instalaci, ale přiznám se dobrovolně, pro svoji natvrdlost a neznalost AJ ani na několikátý pokus se mi to nepodařilo. Prosím, nenapsal by mi nikdo trochu polopatický postup jak to udělat. Děkuji moc všem.

teď mám oba soubory ve složce D:\Gear S a tam mám soubory: paper6.owsc a sdb, rozbalím sdb(jen problikne příkazové okno). Nerozumím bodu 4,v bodě 8 a 9 nevím co mám napsat. Ciferník má koncovku owsc a tam píšou o wgt. Prostě natvrdlej. Díky moc za odpověď.

To bude tím, že čteš jiný návod:

Download and install Gear Watch face designer here: here
Then:
– open project in GWD
– connect watch
– Go to Project- distributor certificate and login with your Samsung account to generate a certificate
– Build project (F10 key)
– Run on Device (F9) key)