Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přepínatelná grafika Win 10 a Win 7

Zdarec lidi, když jsem si nainstaloval Win 10, měl jsem tam Catalyst Control Center (dál ccc), kterej opravdu fungoval. Fungoval zejména v tom směru, že opravdu dokázal přepnout grafiku mezi integrovanou a dedikovanou. Potom, co jsem se vrátil k Win 7 tam mám tu verzi co jsem tam na Win 7 i dřív (pochopitelně). No na toto jsem jaksi zapomněl, ale prostě když něco přepnu tady ve Win 7, tak mi hra pořád ukazuje integrovanou. Když si vzpomenu, tak to funkční ccc, co bylo na Win 10 mělo nějak víc funkcí. Přiložím screenshot té Win 7 verze ccc. Nevíte někdo, kde bych sehnal tu verzi z Win 10? Nebo nebyl by mi někdo z vás nějak schopen poslat ccc z Win 10. Předem dík za pomoc a rady !
PS. Ovladače z HP jsem nainstaloval a zkoušel jsem i kvanta dalších.
-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- ------------------------------
Můj pc:
HP Pavilion g6 - 2170ec, procesor Intel Core i7 2.10 GHz, grafická karta Radeon HD 7670M (pak je tam samozřejmě ta zas*aná integrovaná, RAM 6 GB)
file: screen-ccc.jpg

Radím vám, nikdy si nekupujte nb od HP. Nedodají vám k tomu ani pořádný SW a ovladače a když napíšete na jejich podporu, tak budete čekat aspoň měsíc na odpověďi:
Odpověď číslo jedna: Můžete přehodit grafiku v BIOSU a poslal mi screen z BIOSU, kde ta možnost opravdu je.
Moje odpověď: Já tam tu možnost ale nemám.
On: Nepotřebujete to dělat v BIOSU.
Tak to mě fakt rozsekalo :-@