Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prasklé sklo či displej

Dobrý den, dnes mi můj mobilní telefon (Iphone SE) spadl na zem a vytvořile se zde prasklina v horní částí. Displej funguje úplně v pořádku i v místech praskliny. No k mé smůle se tady v tom nevznám a proto bych se tu chtěl obrátit na někoho kdo ano.
PS : Na displeji nebylo žádné tvrzené gorilla glass ani nic podobného
Předem děkuji za odpověď.

No nebylo by od věci, kdyby jsi napsal co s tím displejem chceš. Ale pokud je tam jen prasklina a ten displej reaguje na dotyk, tak je poškozené jen sklo a ne i displej. Nevím jak u iPhonu, ale u normálního telefonu ti sklo vymění v servisu asi 500 Kč, možná víc.