Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Veřejná WiFi na dovolené

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak se chránit před tím, aby někdo sledoval moje hesla, když jsem na veřejné síti na mobilu nebo na notebooku. Včera jsem dorazil a hned jsem se připojil, aniž bych si uvědomil, že to je riziko. Byl jsem pouze na YouTube, Twitch a Facebooku. Na mobil jsem si dnes stáhl Avira Phantom VPN, myslíte, že ne ochrání jak na mobilu, tak na notebooku? Předem dík

Řešíme tu bezpečnost připojení, způsob trávení dovolené je věcí každýho jedince, tak to toho nebudeme ostatním kafrat. Blbý připomínky k tomuto budu mazat. (Prasak)

A co tedy? Ochrání mě nějaký program? A jinak může mi vzít heslo např. od aplikace Steam na mobilu, když jsem tam přihlášený, ale aplikaci jsem neotevřel? A např. gmail, facebook, youtube, google, twitch, steam jak v prohlížeči, tak v mobilní aplikaci jsou zabezpečené? Nemůže mi nikdo zjisit heslo? A poradna není zabezpečená, že? :D a co ta Avira Phantom VPN?

1. nepoužíváš pro bankovnictví a jiné kritické účty stejné heslo jako na eshop, fakebook, google
jejich profláknutí je mrzuté, ale dá se přežít.

2. o dovolené se vyhneš přístupům do bankovnictví, aspoň teda z pochybných připojení

3. nepoužiješ pro přístup na kritické účty android, který se nejspíš nedá zabezpečit.
žádný program tě neochrání. kde není iq, není ochrana.

4. už to tu padlo - nejlepší je o dovolené se na přihlašování na všelijaké socky vysr...