Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozdíl mezi AMD Radeon R7 360 v2 Sapphire Nitro 2GB Edition vs AMD Radeon HD 5850 2048MB PROSÍM JAKÁ

Zdravím,chci si koupit bud od jednoho kámoše úpně novou grafiku AMD Radeon R7 360 v2 Sapphire Nitro 2GB Edition nebo druhou,ale použitou AMD Radeon HD 5850 2048MB
Jaká je lepší na hry? HLAVNĚ MI JDE O HRU Rise of the Tomb Raider

PS koukal jsem zde a vůbe cnevím jakou si vybrat.
http://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=3254& gid2=235&compare=radeon-r7-360-v2-sapphire-nitro-2 gb-edition-vs-radeon-hd-5850-2048mbAMD

Celkově vychází lépe R7 360, je to novější generace s lepší podporou ovladačů od výrobce, na minimální detaily a rozumné rozlišení by to mohlo jít (minimum je AMD R7770, která je o něco horší).