Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Access control rule TP-LINK

Zdravim,

Vie mi niekto poradit robim to prvy krat ci mam tieto nastavenia spravne?
PC moze mat pristup na internet neobmedzeny ale 3stranky moze otvorit len v case od 17 do 07:00 mimo tohoto casu ma na PC internet fungovat normalne ale nepojde nacitat len tie 3 stranky.
p.s.: v schedule sa nedal zadat cas od 17 do 7 nasledujuceho dna takze smo to musel rozdelit na dva casi

Bez_n_zvu.jpg

Click the submenu Host of Access Control in the left to enter the Host List page. Add a new entry with the Host Description is Host_1 and MAC Address is 00-11-22-33-44-AA.

podle helpu to vypadá, že místo názvu "videostěny" tam má být mac adresa toho pc.
však to cvičně vyzkoušej na sobě.

ta MAC je zadana pod tím aliasem VideoStenaPC ... Jede skor oto ci mam spravne prepnute DENY the packets ....... alebo to mam dat na allow ale to ak som spravne prelozil znamena ze nepojde internet na celej sieti a pojde zobrazit stranka len VideoStene a to len v urcenom case

Deny = zákaz, Allow = povoliť...
Myslím si, že aj ten prvý príklad si mal dobre... Lepšie by si urobil, keby si rozklikol "Wizarda", nech vidíme čo tam máš...
A samozrejme si tam daj najprv mac adresu svojho pc (na skúšku), potom overiť ako to funguje a až potom na ostro...

kazdopadne ak som to prepol na allow prestal ist internet na celej sieti a zrejme vtedy su tam pravidla ktore povoluju zadanym pc pristup na net. Cize teraz ked je deny su tam nadefinovane pravidla kedy zakazat, malo by to fungovat, cez tyzden overím,
dakujem chalani