Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pokazil som pc?

Dobrý deň, potrebujem od vás radu. Mal som zapnutý počítač a hral som sa s viečkom od jogurtu. Omylom som ten viečok strčil do usb portu nootbuk preblikol a okamžite sa vypol. Viete mi niekto poradiť čo sa s ním aspon približne stalo? Dakujem.

Neřešte víčka, řešte následky. (Prasak)

Tohle je spravna rada, kdysi se mi stalo neco podobneho, do USB jsem omylem strcil jiny konektor kabelu. Po odpojeni od site jsem pockal asi 15 minut a potom zase PC zapnul a nabehlo normalne, v pripade notasu je treba samozrejme vyndat baterku.

---

Jinak pak tazateli napis, jestli pomohlo.

A ano vytvoril jsi zkrat, ktery mohl ale take nemusel mit trvale nasledky. Mohl se odpalit Southbridge, takze pak jedine vymena cele desky.

Kdysi v dávnověku měla u nás správa sociálního zabezpečení (nebo jak se tenkrát důchoďák jmenoval) sálový počítač s feritovou pamětí. Jednoho operátora nenapadlo během noční nic lepšího, nežli vhazovat k pamětem malé magnety, co to udělá. Dopadlo to tak, že ten měsíc jeli důchody na (naštěstí stejném) počítači v Ostravě a maník dostal deset let natvrdo.

Mam kamarata, co sa stara o PC techniku v nemenovanom podniku.
Inovovali niektore vysluzene PC. Ako to dnes byva, vybera sa dodavatel s najnizsou cenou.

Dodane PC boli technicky prijatelne (Kancelar, ucto, sklad), ale bednicky mali USB porty na hornej strane bedni.

Slecny a panie uctovnicky si pochvalovali, ze maju kam ukladat kancelarske spinky.
Ako to dopadlo, da sa predpokladat.