Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problémy pc - zamrznutie a reštart

Pekný deň prajem ked zapnem pc na ktorom mám windows 10 home tak pri načítavaní bud zamrzne alebo sa reštartuje system : ) potom už ide všetko normálne ... dalo by sa cez nejaký program vyčítať čo to je za chybu ? vytvorilo mi aj mini dump len neviem ako to prečítať ulozto.sk!6J2kMgadf/082016-26515-01-dmp dal som to na ulozto ak niekto viete pozrite sa prosím na to .. inak moja zostava Gigabyte GA-970A, ram 16gb , zdroj Fortron FSP600 , chladič ncoctua , grafická karta gtx 1060 ... dakujem

Zkus úplně odinstalovat všechno ke grafickým kartám (viz. odkaz), co najdeš (přes Ovl. panely - Programy, Správce zařízení a podobně), zrestartuj PC. A pak tam nainstaluj ty nejnovější ovladače ke svojí grafické kartě (doufám, že je stahuješ ze stránek výrobce a nepoužíváš všelijaké "updatery").

Display Driver Uninstaller

Co ten nouzák, naběhlo to normálně?

Deaktivuj si rychle spusteni, v ovl.panely-energia-tlacitka, potom sa to bude normalne vypinat.

Mas asi nejake nespravne/naprd ovladace alebo poskodeny disk v mieste kde je hiberfil.sys, a potom sa to nevie prebudit spravne z S4. Od W8 neni "vypnut" vypnutie, kym ten ojeb nedeaktivujes.