Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přístupnost emailové session ve virtuálním stroji jiným osobám

Dobrý den,

Prosím o radu: mám virtuální stroj VMWare, kde je spuštěný Firefox, přihlášený do emailové schránky (účet u seznam_cz). Cookies s heslem není uloženo.

Když tento stroj pozastavím a virtuální stroj někomu zkopíruju, může se někdo cizí dostat do mé emailové schránky ? Zkoušel jsem to a při pokusu o přístup se session ihned odhlásila a zobrazila přihlašovací stránku. Odhlašuje se takto vždy ?

Předem děkuji.

heslo nebylo uložené. Session byla otevřená (psal jsem to). Když ten VS pouštím z mého PC a původního místa VS, tak po spuštění VS session zůstane otevřená. Když jsem VS zkopíroval jinam, VMWare player to poznal a při spuštění se session ihned odhlásila. Zajímalo by mě, jestli se při překopírování-přemístění VS session vždy sama odhlásí.