Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AMD FX-8300 a GTX 1060 ?

Dobrý den, mám takovou prostě otázku. Mám pc asi 3-4 měsíce (AMD FX-8300,GTX 750 Ti a 8GB DDR3). No ale grafika už zažila své chvíle a tak jsem uvažoval o nové a zrovna když vydali nové grafické karty tak si říkám, co kdyby jsem dal do svého PC grafiku GTX 1060. Myslíte že by to nevadilo, fungovat s AMD procesorem ? Vím že by tam byl Bottleneck ale tak se ptám jestli už někdo něco takovýho zkoušel a má z toho i zkušenosti. :-)

No ja mam podobný procesor amd :) hry mi idu o dost lepsie ... Všetky išli vačšinou 60fps ...cca 3 týždne potom sa nieco pokazilo a od vtedy fps dost skáče :) mozno to bude aktualizáciou Windows ... Mam fx 8350 ale na budúce urcite pojdem do Intel podla mna som spravil chybu ze som šiel do amd ... Intel je proste lepsi pre hranie hier atd

Windows je na hry?! Co to je za blbost!

• Protoze není? Jeste k tomu je to jediné OS které podporuje HRY pod DX12 (at i v nativní verzi), tak jako sluzby AnyWhere, moznost hrát hry pro XBOX ONE prímo na PC, tak jak exlusivní hry jako "Gears Of War, Forza 6 ci Quantum break", ano, dal by se nazvat jako herní OS..
*To ze tobe Windows 10 nevyhovuje, nemusís ho vsude odpalovat jako by to platilo pro kazdého.

A co to s tím má spolecného ? Zase jen odbocujes od podstaty veci.
* Vulkan je jiz v Driver instalacním packu NV jiz nejaky pátek 2/3 mesíce (inplantovany od doby,vkdy se sním objevili problémy padaní OS, nekompabilita uvedená moznost poskození HW (u tohoHW dle mne jde o poplasnou zprávu bez podkladu).

Tak počul som ze na Windows 10 Pro idu lepsie hry neviem co ne na tom pravda :) inak zaklínač mi ide len na 45fps ... Mam aj ram 16gb .. Ovládače mam všetky ale aktuálne sa chystám preinštalovať Win lebo dost to blbne ... Rozmýšľam či nie je vadny zdroj ... Vytvorilo mi aj v systéme minidump ze tam je popis chyby len neviem ako sa to číta

WINDOWS nainstaluje jen nejaké "nativní" ovladace /*Není podmínkou, u nekterych chipset se SOC Intel, je lépe aktualizovany jako nekterí vyrobci zakladních desek, to potrebné na beh, i presto doinstaluj to co más rucne.

Nainstaluj ty 2.0 (jen tech. upravy na stejnem podkladu), po technické strance instalace ovladacu je to zcela jedno /*maximalne dostanes info zpravu kompatibilty, kde se k instalaci ani nedostanes..
[TiP] ~ Instalaci ovladacu, spustej pokud mozno jako 'SPRAVCE'.

Nenastavoval si nejaké adaptivni rozliseni v Geforce experience ?

[ Jestli mas Windows 10 s ANNIVERSARY UPDATE tak nainstaluj tento ovladac : NVIDIA ANIVERSARY ], neinstaluj <GPU> ovladace pro Windows 10

• V Panelu NVIDA => Parametry => 3D [zde si najdi TombRider] Nastav V-Sync na Adaptivni, ve urcité hre, dej V-Sync na [OFF]
• Kdyz uz jsi v tom nastaveni tak pozmen :

1) Prvni polozku zobrazeni  : Jeden Monitor
2) Rezim spotreby energie: Maximálni vykon
3) Maximáln pocet  renderovaných: Nejnissi hodnota
4) Optimalizace vlaken: ON /Zapnuto
5) Multy-Frame : OFF/Vypnuto

[TiP] ~ Ujisti se, ze NEMAS zaplou funkci <DSR> a nemas NATIVNE spustenou hru na rozliseni 2/4K, PhysX zkus jak na CPU tak na GPU

* PANEL NVIDIA : V-Sync Adaptive
[img=/file/view/26715-vadaptive-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/26715-vadaptive-jp g[/img]

Ponúklo mi aktualizáciu ktorú sťahovalo po nainštalovaní uz to ide normálne :) mam však este problém s veľmi pomalim spúšťaním PC . Ked ho zapnem tak trvá cca 3 min kým sa dostanem na plochu :) potom za cca 1 nieco PC uz ide normálne ... Moja zostava procesor amd fx 8350 , základná doska Gigabyte GA-970A, ram 16gb , zdroj Fortron FSP600 , chladič ncoctua . nainštaloval som som ovládače od chipsetu a grafickej karty ... Da sa to nejak vyriešiť to pomalé zapínanie HDD mam wd 1tb 7200rpm

Jj inak vytvorilo mi aj minidump ze tam sa nachádza popis chyby ulozto.sk!6J2kMgadf/082016-26515-01-dmp len to neviem otvoriť :D ale aj tak by som asi tomu moc nerozumel ... Neviem či je to chyba Hardware alebo software pretoze vzdy sa reštartuje pri načítavani Win potom uz ide normálne pc