Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde gpu gtx770

Zdroj: zelman zm600-gsii
procesor: i5 3470s
Zakl. deska: Gigabite H61ma-d2v
ram: 2x4gb zeppelin ddr3 1333mhz cl9 gold
Grafická karta: GTX 650 2gb
HDD: Western Digital WD500AVDS-63U7B1

Zdravím potřebuju pomoct mometlane mam v pc gtx 650 a kdyš tam dám novou grafiku GTX 770 tam mam jen černou obrazovku :/
grafiku jsem odskoušel v jinem pc a šla takže předpokladam že to bude buď zdroj nebo zakladovka.
zkoušel sem jak normalni kabel od minitoru tak HDMI

větráčky se rozjedou a mam zapojene oba pci 8 a 6 pin
a kabel mam zapojenej do grafiky ne do zakl. desky
(gpu je GIGABITE GV-N770OC-2GD 2GB DDR5)

Předem děkuji za každou odpověď :)

• Osobne bych vzal MultiMetr a zmeril jestli je v tech 8/6 PIN vetvych vybec nejaky elektricky proud, k ohledu, ze na jiném PC jede bez problému.
• Popripade stahl OCCT a spustil stabilitu napajeni <POWER SUPPLY>, kde zda-li by grafy ve vetvych mely vykyvy (vzal bych je vsechny 3.3V-5V-12V), by byl vinikem "nestabilni" zdroj.
[TiP] Nekteré modely GTX@770 jako verze Lighting, jdou merit RUCNE maji na to primo vystup.

<OCCT na stahnuti> : www.ocbase.com

* Ilustracni obrazek .
[img=http://www.gdm.or.jp/archive/review/psu/geil/image/33_450x300.jpg]http://www.gdm.or.jp/archive/review/psu/geil/image /33_450x300.jpg[/img]