Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Napsalo mi to, že jsou potřeba nějaké ovladače

zdravím, dnes sem instaloval na PC ( na kterém je nová zakladka) Win 8. Ještě před rozdělení disku atd. mi to napsalo že jsou potřeba nějaké ovladače a že mam vytáhnout cd s Win a dát tam cd/flash s ovladacema.. dál jsem tam cd od MB.. otevrel jsem to (CD) a našel slozku Drivers a zkoušel prozkoumat všechny složky ve složce Drivers ale nic to nenašlo.. co stim.. díky
Změna předmětu, původně: Xaver12249
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Tento problém sa vyskytuje z nasledujúcich príčin:

* Inštalačné DVD sa odstránilo počas inštalácie.
* Na vytvorenie inštalačného disku DVD bol použitý nekvalitný disk DVD.
* Rýchlosť, akou bol napálený inštalačný disk DVD, bola príliš vysoká.
* Jednotka DVD nemôže prečítať médium.
* ISO súbor je poškodený.