Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Neznámé disky

Dobrý den všem, před chvílí jsem narazila na nějaké neznámé disky v nabídce defragmentace. Jelikož nevím, co jsou zač a ani kde se vzaly, raději se ptám. Když otevřu "Tento počítač", žádné takové disky tam nejsou, ani skryté, jenom disk C:. Jinak mám Windows 10 Home, disk není dělený, 64bit OS nevím co ještě za informace napsat. Děkuji za informace

[http://image.prntscr.com/image/3509ee1411704651b58 36e4976d9dad4.png]

treba nejaky externi disk uz davno odpojeny

je to jedno, pokud chces zjistit jak to mas s tema oddilama, tak to samozrejme nebudes zjistovat ani z defragmentatoru, ani z Tento pocitac, ale otevres si ovladaci panely, system, nastroje pro spravu, sprava pocitace a sprava disku a tam vsechny pripojene disky mas vypsane a vyobrazene.

Zavadne ne, ale nesmyslne.

Urcite nemas mit na konci disku 449MB neprirazeno a proc dva oddily pro obnovu? A stejne na nich nic neni.

Zrus oba oddily pro obnovu a veskere neprirazene misto pres nejaky chytrejsi program pripoj k Cecku bez nutnosti to Cecko formatovat, abys neprisla o data.

Ten disk na zacatku 352MB ten je v poradku, ten tam byt ma.

Jake 1,2tera? Nejake 1,5GB z 1000GB. Win10 ma nejaky "vyrobny stav" alebo co, tak ma tam asi nieco ulozene. Alebo to robi instalator len tak zo srandy lebo sa v MS niekto nudil.
P.S. tuto mas nejake vysvetlenia, ono to ma dovod, aj ked moj nazor na MS je vseobecne znamy a dalo sa to riesit aj normalnejsie :)
https://msdn.microsoft.com/en-us/windows/hardware/ commercialize/manufacture/desktop/configure-uefigp t-based-hard-drive-partitions