Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Základ" PC do 12.000,-

Zdravím!

Chtěl bych trochu oživit svojí druhou, starší počítačovou sestavu, kterou pak podaruji dál.

Hledám tedy komponenty - procesor, základní deska, RAM, GPU a zdroj.

Rád bych se vešel do 12.000,- max.
Počítač by byl využíván na hry typu WoW apod. (Takže MMORPG), samozřejmě nejsem naivista a vím, že to nebude žádný zázrak ten počítač, ale cokoliv bude lepší než to, co ten počítač má v sobě teď.
Bedna je klasická ATX, disky mám také.

Díky moc za radu.

Je to proste na hry malo, hlavne grafika neco stoji a tam narves maximalne nejakou GF750 co uz neni daleko od nejakeho APU nebo Intel HD530 rozhodnes-li se pro intela. Proste za 12.000,- pouze s integrovanou grafikou uplne v pohode, ale pak to zas nebude na hry.