Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta do 450€

Dobrý večer
Chcel by som sa s vami poradiť, pri výbere novej grafickej karty.
Rád by som sa zmestil do tých 450 eur, ale nemám problém si priplatiť o 10 až 20€ viac.

Ostatné komponenty sú :
Procesor- i7 6700k
Základná doska- Asus Z170-A
RAM- Corsair Vengeance 16GB kit
Pevný disk- WD Blue 1000GB
SSD disk- Crucial MX200 250GB
Chladič na procesor- NZXT Kraken X61
Zdroj- EVGA SuperNova 750 G2
Skrinka- Corsair 400C
Vetráčiky- 2x 120mm Corsair Quiet edition

Doteraz som hral na staručkej GTX 660, ale pred pár dňami prišla výplata tak som sa rozhodol, že to chce zmenu.

Budem rád za každú radu. Vopred ďakujem :-)

WoW, nečakal som tak rýchlu odpoveď.

Vážim si vašej odpovede, avšak predsa by som sa chcel opýtať, či by nebola táto lepšia - https://www.alza.sk/asus-strix-gtx980ti-dc3-6gd5-g aming-d3025054.htm

Viem, že je to karta minulej generácie, ale pekne by som na nej ušetril a čo som čítal, že po pretakte je aj o niečo málo lepšia než 1070 v Strix verzí.

http://gpureport.cz/recenze/54-duel-asus-strix-gtx -1070-o8g-vs-asus-strix-gtx-980ti-dc3oc/zaver.aspx ?article=54&page=19