Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Komponenty do pc

Dobrý den potřeboval bych poradit s komponenty do 14-15000kč. Myslím tím prkno, graf. kartu, procesor,ramky,case. Zdroj mám 500W a HDD 1TB s win7 64bit. Díky.

Bavíš sa tu o grafickej karte, ale ani jedna zmienka o tom, aký máš zdroj. Keď napíšeš "Zdroj 500W" tak s toho nemáme nič. Počet Wattov nestačí, ale značka, a účinnosť na +12V vetve. GTX 1060 je o niečo výkonnejšia ako RX 480, ale u "Zelenáča" je nefunkčné DX12 a AS, takže do budúcnosti RX480 a 8GB sa hodí pre budúce hry.
edit: Ak šetríš tak https://www.czc.cz/sapphire-radeon-nitro-rx-480-4g b-gddr5/195865/produkt tak či tak 4GB je dosť na Full HD, a v 4K kvalite hry hrať nebudeš.