Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozdíl mezi Philips 49PUS7150 a 49PUS7170

Ahoj.. chtěl jsem se zeptat jakej je rozdíl mezi těmito televizemi..

Philips 49PUS7150
http://televize.heureka.cz/philips-49pus7150/speci fikace/#section

Philips 49PUS7170
http://televize.heureka.cz/philips-49pus7170/speci fikace/#section

Podle specifikací nevidím žádný rozdíly a dokonce se mi zdá ze 49PUS71"70" je novější a snad i lepší model.. Ale je o 3000 levnější tak si nejsem jistej...

Nikdo nebude mít dvě stejný,napiš si někam kde je prodávaj,já bych teda nebral ani jeden z nich 4k je oblbovák jako slavná mrtvola 3D a videa jsou super když pouští v obchodech dema,realita pak krapek jiná.Za 18 máš kvalitní Tv viz hore,jsou i jiný FHD který si s těma 4K vytřou ... obrazově .:-)

Tak jednou je to 4K Tak přeci FHD telka nemůže mít lepší obraz ne?.. a co se týče dema.. To nechápu, když si pustím film z blueraye v top kvalitě tak to bude vypadat dobře (jako demo) nebo tkay ne?. čím se mám řídit?? Momentálně mám Samsung UE40H6200AK a nejsem spokojenej s plynulostí videa a ta Philipska běžela pěkně plynule

Jako nevím na ty Tv si nikdo nestěžuje myslím loňský modely Samsung,napiš si sem ,ale asi se dozvíš to samí,ten tvůj typ co máš tos kupoval tady? Nikde ji nevidím ani že by jí někdy měli jestli je to buhvíjak starej model může bejt klidně 50Hz,s těma označeníma čachrujou každej rok,optej se na tý poradně tam Tv recenzujou a ví která je Ok a která ne,nicméně 4K je zbytečnost a vyhozený prachy navíc.Hned v úvodu tam jasně píše Ryan Giggs že kvalita 4K za 20 všelijaká.:-)

Jasný no.. tak bych teda šel pouze do fullHD, 3D ocením když bude.. Hlavně ať je pěkný obraz, netrhá se, rychlá odezva ovladače a konzole a úhlopříčka od 48 výš.. i ta ambilight se mi moc líbí.. jinak ta moje telka má ze zádu na štítku napsáno 50/60Hz

Optej se na tý poradně co jsem hodil odkaz Tv už nějak nesleduju ,ale i tam jsem si nechal kdysi poradit a na základě toho jsme kupovali 2x Panasonic v průběhu roku,sám sem nevěděl jakou,na ty tv s 50Hz panelem tam každej nadává ve větších uhlopříčkách,jenže co kde je se blbě zjišťuje a co tam je za panel se jen tak nedozvíš,ale tam maj přehled je to jejich koníček,ono tam nemusíš ani dávat dotaz,stačí si to pořádně pročíst stejně se to tam opakuje.Pokud Philips tak tenhle www.alza.cz

7150 má na spodní liště podlouhlý reproduktor, 7170 jej nemá, ale má dvojitý tuner. A obě mají jiný stojan, 7150 uprostřed, 7170 má nožičky po stranách.

Jinak obrazově jsou to dobré televize, radil bych přijít si je prohlédnout do obchodu a pustit si na nich nějaký film ve vyšší kvalitě, protože každá televize v prodejně může přehrávat jinak kvalitní zdroj, ale s kvalitou obrazu TV to nemá nic společného. UHD (4K) je více zaznamenatelné při větší úhlopříčce nebo při sledování zblízka, takže bych ho hned nezatracoval, hlavně, pokud budeš pouštět videa z USB nebo stahovat z netu.