Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení dvou notebooků

Dobrý den, mám notebook MSI ge72 6qc Apache pro a k němu chci připojit nějaký starý šunt :D Ale jen tak aby fungoval jako monitor (ten druhý ntb) Je to možné? Předem děkuji za odpovědi

• Kuprikladu pres vzdalenou plochu [RDP], sluzba ktera je jiz integrovana ve Windows bez potreby instalace SW, nebo jiny REMOTE/Server servise...
• Jeji nastaveni najdes, pri spusteni Windows 7/8, "pouzij klidne dvoustisk klaves <WIN+R>" => Spustit :

 mstsc

*Ilustracni obrazek po spusteni sluzby Vzdalena Plocha : MSTSC.exe : [img=/file/view/26718-p-rdp-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/26718-p-rdp-jpg[/img] • Pripojeni [adresa ciloveho NTB pres] CMD, <distant> muzes pridat popripade i :<port>*Neni podminkou :

mstsc.exe /E:<hôte-distant>

# Tato sluzba musi byt aktivovana a povelena na obou NTBs TiP ~ Nezpomen, ze tvé NTB maji nebo jsou vybaveny Port LAN/RJ45, ktery by také pouzit, kde po vytvoreni LOCAL site, pripojeni bude podstatne rychlejsi jak pres RUTER, pro port TCP zadej 3389..