Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 3G/LTE routr

Zdravím.
Doporučte nějaký obyčejný 3G/LTE routr.Stačí i s 1 lan.
Prostě routr do ktereho strčím sim kartu třeba Twist Online Internet od t-bobile a přes lan mi pujde net.
Bude se to použivat jen několikrát za rok tak proto nějaký obyč.

Nebo poradte jine řešení.

Mam znameho co ma ve firmě O2 ADSL internet.
Tento rok se už stalo 3 x že jim net na celý den vypadl.
Proto by rad nějake řešení zalohy.
Platit si kvuli par vypadku 2 providery se mi zda kravina.
Proto mně napadlo toto řešení.
Prostě pokud nepojede net, vytahnou utp s O2 routru a strčí do toho druheho.

https://www.alza.cz/zyxel-vmg1312-b-d2122159.htm?c atid=18848451

možná, pokud známý má nějaký DSL Hujdawej, tak už podporu 3G/LTE modemu má (pozná se to podle USB konektoru a odpovídající záložky v nastavení routeru). Stačí koupit takový ten USB modemový čulibrk. (doporučuju se informovat na podporované modely).

Výhoda je, že to je pak zcela nezávislé a při výpadku DSL se to automaticky přepne.

Maji tam ještě ten klasický Huawei HG520i
https://www.o2.cz/osobni/guru-videa/255564-vid5.ht ml?catId=2

Pokud budou použivat datově omezený internet jako je třeba ten twist Online Internet od t-bobile, moc výhoda to automaticke přepinaní není, když nezjidtí že jedou na zalohu.

Něco takoveho s USB maj soudruzí v čině :-D

http://www.ebay.com/itm/Huawei-AF23-4G-AP-LTE-Shar ing-Dock-Portable-300M-Wifi-Wireless-Router-Mobile -/301952261740?hash=item464dc1de6c:g:SMQAAOSw8vZXM G4U

watch