Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zásek PC

Ahoj, problém který mám začal cca před měsícem, vždy náhodně se mi zasekne celý PC, ale tak že všude po obrazovce mam žluté kostičky (příloha)
Někdy po chvíli obrazovka zčerná a PC najednou jede v pohodě, ale někdy se pc restartne, poslední dobou se to děje dost často, dá se s tímto něco udělat ?
PC- https://www.alza.cz/acer-aspire-tc-220-d3948843.ht m?kampan=adw3_a1-pocitace_acer-aspire-tc-220-15121 5-tc045h2k9&gclid=CJXDu-Db1c4CFYaVGwodPwUAIg

Data mas mat zalohovane neustale niekde na ext.disku, akykolvek kram moze zdochnut aj o 3sekundy, alebo mohl zdochnut uz vcera.
BTW. Data sa daju aj trebars vypalit na DVD, ak mas dost casu. Ked to pojdes reklamovat tak tiez neviem kam si das tie data, oni ti ich zalohovat nebudu a rovno to zmazu vsetko na vyrobny stav.