Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC skříň

zdravím, jakou byste mi doporučili pc skříň? podmínky jsou aby podporovala desky typu mATX, byla prostorná s dobrým airflowem. Lepší by bylo, kdyby zdroj mohl být dole ale když nenajdete, nebo najdete lepší, tak to nevadí. Bednu nějakou širší, chci tam dávat ještě chladič. Pokud bude možné, tak chci 12cm větráčky. cenová relace 1000kč a níže prosím (nechci 1119kč nebo tak. prostě 1000 max) Díky za tipy :)

PS.: pokud se najde nějaká v bazaru, tak by mi to až zas tak nevadilo

Ty SilentiumPC skrine vypadaji dost dobre na ty ceny, problem vidim v tom tunelu na disky, ktery podle meho nemuze prat airflow okolo disku a vic jak jedno HDD bych do toho tunelu radeji nikdy nedal. Nemam praktickou zkusenost, ale nikdo mi mou obavu, ze dva disky by v tom zbytecne topily, nikdo nevymluvil.

Alternativu do tisicovky ale poradit tazateli nedokazu, take odmitam davat za case nejake prehnane penize, ale i tak vidim vsechny alternativy pres tisic korun.