Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nelze stáhnout ISO.

Dobrý den. Protože mám poškozené instalační DVD W7HP, pokusil jsem se několikrát podle návodu stáhnout soubor ISO, ale napíše mě to tuto chybu. Prosím kde může být problém? Key mám samozřejmě správné. Děkuji za odpověď. :beer:

Zjistili jsme, že s kódem Product Key, který jste zadali, je nějaký problém. Zkuste to prosím znovu. Pokud potřebujete pomoc, navštivte stránku Kontaktujte nás společnosti Microsoft.

Je to skládaný PC, původně jsem tam měl W XP, po jednom problému se kterým jsem si nevěděl jsem požádal o opravu na dálku technickou podporu na Slunečnici. Tam mě technik napsal že mám PC který zvládne W7 že by mě ho mohl nainstalovat, tak jsem souhlasil. Už má W7 několik let. Chtěl jsem si stáhnout to ISO pro případné opravy.

Technik (? ::) ) mu poradil, že to zvládne i Win7. Stiahol, nainštaloval, užíval - ale NEMAL legálnu licenciu! Ten Win mal istotne kraknutý. Takže teraz chce znova ProductKey pri inštalácii, ale zistilo sa, že ten jeho "pôvodný" je falošný, neplatný.
Ono to *.iso je možno dobré, len potrebuje PLATNÝ product key - a ten by si mal zakúpiť.