Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blikání monitoru po vypuntí PC

Dobrý den.

Mam takový problem, že pokud vypnu pc tak monitor tak každých 5sekund se zapne a hned vypne.

Sestavoval jsem si celý nový pc a monitor jinak běží v pořádku, jen když vypnu pc tak se sám dává z on (zelený) do standby (oranžový)

Děkuji za rady jak problém vyřešit.

Mam ten monitor asi dva roky, včera jsme měnil svojí starou sestavu za novou a teprve ted to dělá ale spíš se zeptam je problem pokud budu monitor vypínat když vypnu pc? mam to přes hdmi a nevadí mi vypnout monitor pokud se nic nějak víc neopotřebuje nebo neničí ?