Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Excel převod měn

Dobrý den,
chtěl bych vás poprosit mám sešit v Excelu Převod měn, ale když jsem aktualizoval kurzy tak to nejde.
Pravděpodobně je to tím, že odkaz už není platný stahuje to z cizích stránek.
Mohl by prosím někdo pomoci nastavit to na jiné stránky např. ČNB. Děkuji

Přikládám soubor

Ještě jednou moc děkuji.

Podle všeho ten soubor využívá MSN Money, převodní kurzy získává nějakým SQL dotazem. Měl by sis nejprve vyjasnit pár otázek:
- změnil web MSN Money formát dat pro tento dotaz? Jak?
- nebo je třeba být zaregistrovaný?
- nebo zrušil tuto službu úplně?
V posledním případě:
- existuje nějaký web, z něhož by bylo možné získat obdobné informace (přitom netuším jaké, protože původní informace z MSN Money již načíst nejdou)?
- pokud takový web existuje, poskytuje možnost stažení dat formou SQL dotazu nbo bude nutné rozparsovat nějakou stránku (což bude velice složité a při jakékoliv změně webu se bude muset upravovat)?

Bohužel, na žádnou z těchto otázek neznám odpověď...