Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Doporučte mobil do 6k

Tak už došlo i na můj starý testovací Android, tudíž hledám mobil s Androidem, který:

- nestojí více než 6 tisíc (je to tesťák a nechci zbytečně utrácet)
- má možnost dual-SIM
- umí české LTE
- má slot na SD kartu (nekombinovaná se SIM slotem je velká výhoda)
- má čtečku otisků prstů
- má FHD displej (Amoled by byl výhodou, ale je mi jasné, že to by byl prakticky jen Samsung nebo One+)

Nejblíže byly Honor 5C (ten se ale nějak vytratil) a Honor 7 Lite. (tam je i plus, že Huawei semtam vydá i nějaký ten update)

Máte někdo lepší návrh, přehlédl jsem něco?

Díky předem, všem mobilorádcům budu zauzlován.

Co je to testovaci?

Protoze na smartphonech, kde neni Snapdragon je casto problem i root, natoz nejake customROM, to je prakticky nemozne - uzavrene ovladace.

Takze osobne bych jako testovaci volil jen neco na Snapdragonu, ale pokud je podminka, ze dualsim a jeste nekombinovat s sd-kartou, tak v podstate vylucuju, ze bys neco sehnal, neznam lae uplne vsechno.

Ono i dualSIM kombinovany s sd/slotem bude problematicke sehnat, kdyz vyloucim ty, co se k testovani nehodi.