Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIN 7 přeinstal.

Zdravím , chtěl bych si přeinstalovat win7 ntb. Postup mám přes flash. Jak mile přenastavím Bios a spustím to přes flash tak mi to hodí černou obrazovku s napisem "missing operating system". Co stím ?
Změna kategorie, původně: Programování. Programovat nic nemusíš. (karel)

Na Vašem místě bych se choval slušně . Nikdo tu není na to zvedavej. Preinstall umím udělat ale nikdy jsem to nedělal přes flash . Tak se laskavě uklidněte a pokračujte v dalším vyhledávání . ( od toho tu je poradna.net)

Naopak, nikto nieje zvedavy na tvoju neschopnost zakladneho rozmyslania, ktoru tu predvadzas. Sak ti bolo napisane ze to mas zle a ty sa pytas nadalej, ci z nej mozes bootovat....ved to nema logiku.
Si dalsi, ktoremu sa zda uplne normalne pracovat s vecami, o ktorych nic nevie, bez toho aby si vopred nastudoval aspon zaklady?

Tym sa dostavame k trapnemu argumentu o tom, ze poradna je na pomoc... Tymto sa ohana kazdy ktory nema ziadne argumenty na svoju obranu a bolo mu dokazane ze spravil chybu.
Ziadne take, ziadne forum nieje na to aby ta ucilo zaklady. Ked neviem co je spojka a plyn, tak nesoferujem.

Ohanat sa slusnostou je uz uplne mimo.