Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung Galaxy S5 update na Marshmallow (neoficiálně)

Zdravím,

koupil jsem si na aukru galaxy S5. Má Android 5.0 Lollipop, tak jsem si ho chtěl updatovat na 6.0.1, ale vyskočila na mě hláška "Poslední aktualizace již byly nainstalovány". Po chvíli googlování jsem zjistil, že se jedná o německou distribuci (XEG), kde oficiální podpora končí verzí právě 5.0. Chci se tedy zeptat - je nějaký způsob, jak dát do mobilu 6.0.1? Nejlépe změnit přímo CSC na (ETL). Prodejce (www.quikset.cz) dává na telefon záruku 6 měsíců, tak by byl ideální takový způsob, který by mě tohoto privilegia nezbavil. Žádný telefon jsem nikdy neflashoval, takže mám k tomu poněkud respekt.

Předem díky za odpověď.

Neflashoval bych to, dokud to nebude mimo zaruku.

Dalsi vec je, ze Android 5.0 je pro SGS5 pomerne dobre odladeny a u Marshmallow si tim jist nejsem.

Kazdopadne cesta je do pocitace s Windows (idealne se doporucuji Win7) nainstalovat servisni aplikaci ODIN potrebne verze z navodu, potom jit na www.sammobile.com, najit si presne tvuj typ telefonu a zadny jiny a po te stahnout nejnovejsi nabizenou ROM a po te presne precist navod a naflashovat.

Jinak byvaji tam verze ruznych zemi a operatoru a casto maji vlastni logo po spusteni, pokud trvas na verzi bez loga, musis stahnout neoperatorskou mezinarodni verzi ROMky.

Jinak na SGS5 po zaruce mas vybornou customROM:

The Galaxy Project

Ovsem je to zalozene na Lollipopu 5.0, nicmene obsahuje to vsechno co si muze pokrocily uzivatel prat a je to vyborne stabilni.

---

Zkontroluj si taky, ze mas bezny SGS5 G900F, u nekterych je odlisny procesor a to pak nemuzes aplikovat stejne veci jako na ty ostatni.