Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MacBook neukazuje baterku

Zdravím vás,
nesetkal se někdo s tím, že MacBook s OS X El Capitan 10.11.6 najednou přestal ukazovat stav baterie a i když nejsem připojen do zásuvky, tak to ukazuje jako zdroj napájení adaptér? Navíc mi to píše, že není k dispozici žádná beterie.
Ještě včera bylo všechno v pohodě a dnes při zapnutí se tohle stalo.

Předem díky za tipy co s tím.

Zkoušel jsem a nic nepomáhá.
Asi před půl hodinou se mi diodka na nabíječce ukázala zelená a teď mi to píše: Slabá baterie. Pokud nepřipojíte Mac ke zdroji napájení, bude za chvilinku uspán.
Přitom baterka neměla problém vydržet 6 - 7 hodin bez nabíjení.
Nemohl něco s baterkou udělat že jsem přes noc měl připojený na dobíjení krokoměr? Nechápu ale proč by to teď ukazovalo že není k dispozici žádná beterie

Mohla sa vybit, pokazit, posahat, skus to nechat nabijat par hodin, ci to potom raz neukaze 100%.
(ak by bola vyberacia tak vybrat na par minut aj nabijacku aj baterku, ale u mac asi neni vyberacia. A dierku na reset nejakych controllerov asi mac tiez nema, neviem nepouzivam macy)