Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Eshop opravdu zdarma

Prosím vás nevíte o nějakém eshopu který lze provozovat opravdu zdarma na pořád? Nechci zkoušku na 14 dní. Mám koupenou doménu a webhosting ale chci tam eshop zdarma. Víte o nějakém free řešení?

Tim myslis redakcni system specializovany na eshopy?

Zdarma se da treba Prestashop, ale samozrejme muzes dojit k tomu, ze ti neco nevyhovuje a potrebujes to doprogramovat, bud vlastni silou nebo si nekoho zaplatis. Take nektere veci, o kterych se bezne vi, ze je "eshopiste" chteji, tak existuji formou placenych addonu (balicku). Ale nutne to neni, da se to v Prestashopu opravdu uplne zdarma, ale samozrejme nejake znalosti s html, css a obsluhou redakcnich systemu jsou nutne pro rozbehani eshopu.