Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nero StartSmart - nelze spustit nero.exe

Zdravím,

dneska jsem se rozhodl udělat si záloha svých dat a chtěl jsem si vypálit nějaká data na CD, kliknul jsem na ikonu Nera StartSmart, naskočilo okno, kde jsem vybral typ média a druh dat... ale vyskočilo okno se zprávou: Nelze spustit soubor C:\Program Files\Ahead\nero\nero.exe

Program Nero mohu spustit v program files, ale nemohu spustit Nero přes Nero StartSmart, jak to opravit?

Verze: Nero 6 Ultra Edition 6.3.1.25
OS: Microsoft Windows XP Pro s SP2

Děkuji za případné odpovědi a pomoc.

Taky jsem měl výhrady proti StartSmart, ale dneska už bych neměnil. Záleží na tom, jak si to nakonfiguruješ, já třeba jako první vypínám hledání aktualizací a návrat do StartSmart po ukončení pálení. A do oblíbených jsem si naházel nejčastěji používané věci a nemusím přemýšlet nad tím, jestli budu pálit CD nebo DVD, co mi tam naposledy zůstalo...

Včera večer jsem prohlížel pár fór a byl tam zajímavý komentář, že to je zapřičiněné firewallem Kerio, ale v něm jsem nenašel blokující aplikace. Měl jsem Outpost, který jsem vyměnil před týdnem za Kerio. Pokud někdo ví, jak na to v Keriu, jsem jedno velké ucho.

Odpojil a stále to nešlo, tak jsem zakázal celý firewall a dostal jsem se do Nera přes Nero StartSmart, takže je to ve firewallu, teď jen přijít na to, jak to v něm opravit. Hledal jsem ale žádná zmínka o blokovaných aplikací a o Neru.

Tak přeci jen... našel jsem to v sekci Útoky - Povolit blokování chování aplikací - Upřesnění - záložka Aplikace a tam jsem si našel Nero a povolil zakázané. Už to jde. Díky všem.