Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozdielne rozlíšenie

Dobrý deň prosím vas potrebujem len taku mensiu radu. Do notebookov sa velmi nerozumiem a idem kupovat novy no ked som si 1 vyhliadol tak v popise bolo LED 1920x1080 no ked som si rozklikol tu tabulku a isiel nizsie bolo tam rozlisenie 1366 × 768 tak neviem či je to len nejaky preklep alebo to je dobre.. A ked tak prosim vas je velky rozdiel medzi 1920x1080 a 1366x768?

je to velky rozdiel. Bud si to zisti poriadne (napr. podla presneho submodelu googlom alebo dotaz predajcovi) ze co tam je za display, ked to predajca neni schopny napisat na web spravne. Alebo to kup inde, kde to je schopny predajca napisat spravne a ne robit chaos.